Pripremne utakmice: Italija i Španjolska odigrale neodlučeno u Udinama

Četvrtak, 24. ožujka 2016. 22:55 Napisao/la  SC

Pripremne utakmica: Malta - Moldavija 0:0, Estonija - Norveška 0:0, Grčka - Crna Gora 2:1, Turska - Švedska 2:1, Danska - Island 2:1, Ukrajina - Cipar 2:1, Češka - Škotska 0:1, Italija - Španjolska 1:1, Wales - Sj. Irska 1:1

Italija i Španjolska odigrali su u Udinama utakmicu bez pobjednika, rezultat 1:1 može zadovljiti oba izbornika.

Domaćine je u vodstvo doveo Insigne pogotkom u 68. minuti, dvije minute kasnije izjednačio je Aduriz.

Italija je igrala bez nekoliko važnih igrača (Giorgio Chiellini, Andrea Barzagli, Claudio Marchisio, Marco Verratti, Andrea Pirlo i Sebastian Giovinco), ali ni Španjolska nije igrala u najboljem sastavu (nedostajali Diego Costa, Iniesta)

ITALIJA: Buffon, Darmian, Bonucci, Astori, Florenzi (De Silvestri 89), Thiago Motta, Parolo (Jorginho 89), Giaccherini (Antonelli 79), Candreva (Bernardeschi 60), Pellè (Zaza 60), Eder (Insigne 51)

ŠPANJOLSKA: De Gea, Juanfran (Jordi Alba 79), Sergio Ramos (Nacho 46), Piqué, Azpilicueta, Fabregas, San José, Thiago Alcantara (Isco 60), Mata (Koke 46), Morata (Alcacer 86), Aduriz (Silva 71)