Ukrajinsko prvenstvo: Darijo Srna zabio dva pogotka za preokret Šahtara

Subota, 19. listopada 2013. 16:45 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Illichivets - Šahtar 1:3

Nogometaši Šahtara slavili su na gostovanju  Illichivetsa 2:1 u utakmici 12. kola ukrajinskog prvenstva, a oba pogotka iz jedanesterca postigao je Darijo Srna, kapetan hrvatske nogometne reprezentacije. Inače, Srna je u igru ušao u 46. minuti umjesto Fernanda.

Illichivets je poveo autogolom Stepanenka u 38. minuti. Srna je s bijele točke izjednačio u 66. minuti, a tri boda svojoj ekipi ponovo s bijele točje donio u 73. minuti. Konačnih 1:3 postavio je Adriano u 86. minuti.