St. Johnstone - Rangers 1:2, Jelavić dvostruki strijelac

Subota, 14. siječnja 2012. 19:11 Napisao  Marko Babić

Hrvatski reprezentativac tri boda Rangersima osigurao je pogocima u 24. i 80. minuti

Nogometaši Glasgow Rangersa svladali su na gostovanju St. Johnstone 1:2 u utakmici 23. kola škotskog prvenatva, a Nikica Jelavić postigao je oba pogotka za gostujući sastav. Jelavić je prvi pogodak zabio u 24. minuti, da bi domaćin izjednačio  autogolom Bocanegre u 68. minuti.

Ipak, Rangersi su osvojili tri važna boda zahvaljujući pogotku Jelavića u 80. minuti.

Rezultati 23. kola škotskog prvenstva: St. Johnstone - Rangers 1:2, Aberdeen - Kilmarnock 0:0, Celtic - Dundee Utd. 2:1, Dunfermline - Hibernian 2:3, Hearts - St. Mirren 5:2, Motherwell - Inverness C.T. 0:1.

Poredak: Celtic 56, Rangers 54, Hearts 35, Motherwell 34...