Ruska liga: Slaven Bilić pobijedio Spartak u gradskom derbiju, Lokomotiv na petom mjestu

Nedjelja, 02. rujna 2012. 21:53 Napisao/la  SC

Rezultat 4. kola ruske lige: Lokomotiv - Spartak 2:1

Slaven Bilić ostvario je u 4. kolu važnu pobjedu na klupi Lokomotiva, u gradskom derbiju protiv gradskog rivala Spartaka momčad bivšeg izbornika pobijedila je rezultatom 2:1. Ovom pobjedom Lokomotiv je zauzeo 5. mjesto na ljestvici.

Spartak je poveo u 6. minuti pogotkom Kombarova,  rezultat su preokrenuli N'Doye u 60.i Pavljučenko u 66. minuti. Vratar Dario Krešić i Vedran Ćorluka odigrali su cijelu utakmicu.

Gordon Schildenfeld odigrao je cijelu utakmicu za moskovski Dinamo, koji je kod kuće poražen (1:2) od Kubana iz Krasnodara.

Poredak: 1. Zenit 16, 2. Terek 16, 3. CSKA 15, 4. Anži 14, 5. Lokomotiv Moskva 13...