RUSKO PRVENSTVO

Bilićev Lokomotiv doživio četvrti domaći poraz

Subota, 08. prosinca 2012. 16:59 Napisao/la  SC

Rezultati 19. kola: Amkar Perm - Krilja Sovjetov 0:2, Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 0:0, Lokomotiv - Volga 0:1

Nogometaši Lokomotiva poraženi su kod kuće od Volge iz Nižnjeg Novgoroda čime su propustili priliku prvenstvenu pauzu ruskog prvenstva dočekati na četvrtom mjestu. U okviru 19. kola klub kojeg vodi hrvatski strožer na čelu sa Slavenom Bilićem minimalno je poražen od 14-plasirana Volge.

Lokomotivu je presudio Asildarov, koji je šest minuta prije odlaska na odmor zatresao mrežu domaćina. Vedran Ćorluka igrao je svih 90 minuta u četvrtom domaćem porazu Lokomotiva, zaradivši u 64. minuti žuti karton.

Rezultati 19. kola: Amkar Perm - Krilja Sovjetov 0:2 (Cherenchikov 6-ag, Eliseev 38), Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 0:0, Lokomotiv - Volga Nižnji 0:1 (Asildarov 39)