Nogometaši Splita pobijedili ruska Krilja, Zdravka Mamića zabolio želudac od dobre igre

Četvrtak, 23. siječnja 2014. 23:34 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Split - Krilja 2:0

Nogometaši Splita pobijedili su u Turskoj ruskog prvoligaša Krilja Sovjetov rezultatom 2:0 nakon odlične igre tijekom svih 90 minuta. Strijelci su bili Mršić (16) i Roce (64) iz kaznenog udarca.

Utakmicu jje gledala Dinamova delegacija na čelu sa Zdravko Mamićem, koji je treneru Splita Stanku Mršiću ovako pisao svoje dojmove:

- Zabolio me želudac kad sam vidio kako dobro igrate!

Split protiv Dinama igra već drugu utakmicu nastavka prvenstva, a u Turskoj je na terenima hotela Sentido odigrao najbolju utakmicu tijekom priprema i protiv ruskog prvoligaša upisao prvu pobjedu.

SPLIT: Zagorac, Ibriks, Galović, Glumac, Rugašević, Vidović, Mršić, Kvesić, Belle, Bilić, Erceg. Drugo poluvrijeme: Duka, Radotić, Radeljić, Dujmović, Glavina, Vitaić (od 78. Mrkonjić), Tomašević, Zulim, Belle, Roce, Bagarić.