2. Bundesliga: Union preokrenuo 0:2 u 3:2, Kreilach zaradio žuti karton

Subota, 31. kolovoza 2013. 15:04 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Union Berlin - St. Pauli 3:2 (1:2)

2. Bundesliga

UNION - ST. PAULI 3:2

Utakmica 6. kola: Union Berlin - St. Pauli 3:2 (1:2). Stadion An der Alten Försterei. Sudac: Felix Brych (Munchen).

Strijelci: 0:1 Verhoek (1'), 0:2 Bartels (6'), 1:2 Mattuschka (36'-11m), 2:2 Nemec (59'), 3:2 Terodde (86').

Žuti kartoni: Kreilach (Union), Thorandt, Boll (St. Pauli).

UNION: Haas, Pfertzel (od 85' Kopplin), Stuff, Schönheim, Kohlmann. Kreilach (od 67' Terodde),   Parensen, Brandy (od 77' Quiring),  Mattuschka, Köhler, Nemec.

ST. PAULI: Tschauner, Nehrig, Thorandt, Gonther, Halstenberg, Buchtmann, Boll, Thy, Rzatkowski (od 70' Kringe), Bartels, Verhoek (od 76 Nothe).

Nogometaši Union Berlina svladali su St. Pauli 3:2 u 6. kolu njemačke Druge lige i tako stigli do treće pobjede. Pobjednički pogodak u 87. minuti postigao je Terodde koji je u 67. minuti ušao u igru umjesto Damira Kreilacha, koji je zaradio žuti karton.

Inače, pobjeda berlinske momčadi je tim važnija budući da je već u šestoj minuti gubila 0:2.