MLS Zlatan Ibrahimović presudio momčadi Damira Kreilacha i zaprijetio njegovu suigraču

Ponedjeljak, 29. travnja 2019. 09:21 Napisao/la  SC

Zlatan Ibrahimović presudio je momčadi Damira Kreilacha u utakmici odgranoj u Los Angelesu.

Ibrahimovićevim pogotkom u 78. minuti LA Galaxy pobijedio je Real Salt Lake rezultatom 2:1.

Prvi pogodak za LA Galaxy postigao je Antuna u 16. minuti, strijelac za goste bio je Tola u 64. minuti.

Kreilach je igrao do 91. minute na poziciji povučenog veznog igrača.

Utakmicu je obilježio vberbalni sukob Ibrahimovića i igrača gostiju Neduma Onuohae, inače bivšeg igrača Manchester Cityja i QPR-a.

Nakon što je postignuo pogodak Ibrahimović se unio u lice Onuohau, provokativna proslava pogotka uslijedila je nakon njihova prvog verbalnog sukoba u 60. minuti.

Nakon utakmice Ibrahimović se htio ispričati, ušao je u svlačionicu gostiju, ali je Onuoha odbio ispriku.

- Došao je u svlačionicu ispričati se jer mi je u 60. minuti rekao da će me istući. On kaže za sebe da je glavna faca u MLS-u, a tako se ponaša na igralištu tako da me nije briga. Ali ako mi netko tako govori, neću prihvatiti ispriku, kazao je Onuoha.

- Ono što se rečeno na igralištu, ostaje na igralištu. Ništa se strašno nije dogodilo, otišao sam u svlačionicu da bih mu pružio ruku, rekao je Ibrahimović i piznao da bolje igra kada je ljut.

U ovom kolu Heber je postigao drugi pogodak u MLS-u, bivši napadač Rijeka donio je bod New York Cityju (1:1) u utakmici protiv Orlanda.