Marcos Guilherme dvama pogocima debitirao za Sao Paolo, bivši igrač Dinama odlučio utakmicu

Ponedjeljak, 31. srpnja 2017. 08:40 Napisao/la  SC

Sao Paolo postigao tri pogotka u zadnjim minutama

Marcos Guilherme debitirao je za Sao Paolo dvama pogocima u dramatičnoj završnici utakmice protiv Botafoga, bivši igrač Dinama preokrenuo je rezultat u zadnjim minutama utakmice.

Guilherme je ušao u igru u 64. minuti, do 84. minute Sao Paolo je gubio 1:3.

U rijetko viđenoj završnici Guilherme je postigao pogotke u 84. i 92. minutama, jedan pogodak postigao je Hernanes u 86. minuti i Sao Paolo je pobijedio 4:3.

Guilherme je prošle zime stigao u Dinamo kao veliki pojačanje, ali u proljenom dijelu sezone nije pokazao ništa čime bi opravdao najave.

Početkom ljetnog prijelaznog roka vratio se u Brazil, gdje se očito bolje osjeća.