Tottenham - Chelsea 1:1, Modrić odigrao cijelu utakmicu

Četvrtak, 22. prosinca 2011. 22:55 Napisao  Marko Babić

Domaćin je poveo pogotkom Adebayora u 8. minuti, a bod gostima donio je Sturridge u 23. minuti, devetim pogotkom u prvenstvu

LONDON - Tottenham - Chelsea 1:1 (1:1). Stadion White Hart Lane. Gledatelja: 36.141. Sudac. Howard Webb. Strijelci: 1:0 Adebayor (8'), 1:1 Sturridge (23'). Žuti kartoni: Bale, Adebayor (Tottenham), Ivanović, Ramires (Chelsea).

TOTTENHAM: Friedel, Bale, Gallas, King, Walker, Assou-Ekotto, Parker, Van der Vaart (od 46' Pavljučenko), Modrić, Sandro, Adebayor.

CHELSEA: Cech, Ivanović (od 34' Ferreira), Cole, Bosingwa, Terry, Ramires, Mikel (od 45' Romeu), Meireles, Mata, Drogba (od 77' Torres), Sturridge.

Nogometaši Tottenhama i Chelsea podijelili su bodove odigravši 1:1 u zaostaloj utakmici engleskog prvenstva. Domaćin je poveo pogotkom Adebayora u 8. minuti, a bod gostima donio je Sturridge u 23. minuti, devetim pogotkom u prvenstvu. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Tottenham, dok je Niko Kranjčar utakmicu odgledao s klupe.

Chelsea tako nije uspio prekinuti niz od šest godina bez pobjede na gostovanju kod Spursa, a pogodak Sturridgea bio je 998 pogodak kojega je Tottenham primio u Premiershipu.

Poredak: Manchester City 44, Manchester United 42, Tottenham 36, Chelsea 34, Arsenal 32...