Serie A: Inter prepustio drugo mjesto Atalanti, Nikola Kalinić strijelac

Srijeda, 22. srpnja 2020. 23:50 Napisao/la  SC

Inter je izgubio korak s Atalantom, koja se osamila na drugom mjestu.

Marcelo Brozović igrao je od 76. minute za Inter u utakmici bez golova protiv Fiorentine, Milan Badelj izašao je iz igre minutu ranije.

Nikola Kalinić postigao je prvi pogodak za Romu u utakmici koja je izgledala kao pucački trening protiv drugoligaša, Roma nije imala milosti prema SPAL-u.

Napoli je porazom bezmalo prepustio zadnje europsko mjesto na ljestvici Milanu, koji ionako igra vrhunski nogomet.

Utakmice 35. kola: Parma - Napoli 2:1 (Caprari 45+3-11m, Kulusevski 87-11m/Insigne 54-11m), Inter - Fiorentina 0:0, Lecce - Brescia 3:1 (Lapadula 22, 32, Saponara 70/Dessena 63), SPAL - Roma 1:6 (Cerri 24/Kalinić 10, Perez 38, 52, 75, Kolarov 47, Zaniolo 90), Sampdoria - Genoa 1:2 (Gabbiadini 32/Criscito 22-11m, Lerager 72), Torino - Verona 1:1 (Zaza 67/Borini 56-11m)

Poredak: Juventus 80 (34), Atalanta 74, Inter 73, Lazio 69 (34), Roma 61, Milan 59, Napoli 56,...