Serie A: Rebić asistirao u novoj pobjedi Milana, Verona i Cagliari odigrali neodlučeno

Nedjelja, 06. prosinca 2020. 14:47 Napisao/la  SC
Serie A:  Rebić asistirao u novoj pobjedi Milana, Verona i Cagliari odigrali neodlučeno

Verona i Cagliari odigrali neodlučeno, momčad Ivana Jurića nije uspjela pobjedom uhvatiti priključak s vodećim momčadima.

Marko Rog odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari, Ivor Pandur sjedio je na klupi Verone.

Nedugo nakon što je ušao u igru Samu Castillejo pogotkom je, na asistenciju Ante Rebića, zaključio jednu lijepu akciju i potvrdio novu pobjedu Milana, koji sada Interu bježi za pet, a Napoliju i Juventusu za šest bodova.

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta, imao je nekoliko prigoda, ali prvenstveni prvijenac nije uspio zabiti.

Derbi kola odigran je u Rimu, Roma nije uspjela pobijediti Sassuolo i na taj ga način preskočiti na ljestvici.

Napoli je bio uvjerljiv na gostovanju kod Crotonea, momčad Gennara Gattusa slavila je 4:0, a posao im je bio olakšan nakon što su u 50. minuti ostali s igračem više.

Rezultati 10. kola: Verona - Cagliari 1:1 (Zaccagni 21/Marin 48), Roma - Sassuolo 0:0, Parma - Benevento 0:0, Crotone - Napoli 0:4 (Insigne 31, Lozano 58, Demme 76, Petagna 90+1), Sampdoria - Milan 1:2 (Egdal 82/Kessie 45-11 m, Castillejo 77).

Poredak: Milan 26, Inter 21, Napoli i Juventus 20, Sassuolo 19, Roma 18, Lazio 17 bodova....