Serie A: Lazio pobijedio Juventus, Jose Mourinho bolji od Ivana Jurića

Subota, 08. travnja 2023. 14:47 Napisao/la  SC

Lazio je u derbiju pobijedio Juventus, rimska momčad momčad učvrstila se na drugoj poziciji.

Toma Bašić igrao je od 84. minute.

Jose Mourinho pobijedio je Ivana Jurića u Torinu, Nikola Vlašić igrao je od 62. minute.

Mario Pašalić izašao je u 24. minuti utakmice u kojoj je Atalanta doživjela neočekivani domaći poraz.

Pogotokom Portugalca Beta u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena nogometaši Udinesea izbjegnuli su domaći poraz od Monze u 29. kolu Serie A.

Beto je za 2:2 pogodio iz kaznenog udarca, po mnogima vrlo dvojbeno dosuđenog.

Mirko Marić nije zaigrao za Monzu, koja već četvrtu utakmicu u nizu čeka pobjedu, tri boda iz Udina sigurno bi puno značila vlasniku Silviu Berlusconiju, koji je nedavno objavio da boluje od leukemije.

Josip Brekalo igrao je od 60. minute za Fiorentinu, koja je na domaćem terenu remizirala sa Spezijom.

Utakmica 29. kola: Udinese – Monza 2:2 (Lovrić 18, Beto 90+2-11 m/Colpani 48, Rovella 56), Fiorentina - Spezia 1:1 (Wisniewski 25-ag/Nzola 32), Atalanta - Bologna 0:2 (Sansone 49, Orsolini 86), Sampdoria - Cremonese 2:3 (Leris 15, Lammers 66/Ghiglione 35, Lochoshvili 85, Sernicola 90+5), Torino - Roma 0:1 (Dybala 8-11m), Verona - Sassuolo 2:1 (Ceccherini 84, Gaich 90+5/Harroui 34), Lazio - Juventus 2:1 (Milinković-Savić 38, Zaccagni 53/Rabiot 42)