Serie A: Napoli u novim dresovima pobjedu protiv Rome posvetio Maradoni

Nedjelja, 29. studenog 2020. 14:30 Napisao/la  SC
Lorenzo Insigne pogodak posvetio Maradoni

Napoli je pregazio Romu u derbiju kola!

Nakon utakmice protiv Rijeke u četvrtak, Napoli je na svom stadionu odao još jednu počast Diegu Maradoni na najbolji mogući način: s četiri komada u mreži Rome.

Usput su igrači Napolija promovirali nove dresove posveće Maradoni,  dizajnirani su u bojama Napolija i Argentine, a Insigne je svoj pogodak posvetio Maradoni.

Nogometaši Milana mogu pobjeđivati i bez Zlatana Ibrahimovća.

Prvi strijelac Serie A zbog ozljede bedra propustio je utakmicu na San Siru u kojoj je Milan pobijedio Fiorentinu 2:0 golovima Romagniolija i Kessiea iz penala u utakmici 9. kola Serie A.

Kessie je propustio prigodu uvećati pobjedu jer je u 40. minuti propustio realizirati još jedan kazneni udarac.

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Milan.

Udinese je priredio iznenađenje u prvoj nedjeljnoj utakmici, Lazio je doživio poraz u Rimu.

Immobile je u završnici iznudio i realizirao kazneni udarac kojim je samo ublažio poraz, Lazio je propustio priliku priključiti se vodećim momčadima.

Cagliari i Spezia podijelili su bodove (2:2).

Spezia se poraza spasila u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena, kada je Nzola realizirao najstrožu kaznu.

Marko Rog odigrao je svih 90 minuta za domaćine, kao i mladi hrvatski reprezentativac Martin Erlić za goste.

Utakmice 9. kola: Lazio - Udinese 1:3 (Immobile 74-11m/Arslan 18, Pussetto 45+3, Forestieri 71), Milan - Fiorentina 2:0 (Romagnoli 17, Kessie 28-11m), Bologna - Crotone 1:0 (Soriano 45+2), Cagliari - Spezia 2:2 (Joao Pedro 52, Pavoletti 58/Gyasi 36, Nzola 90+3), Napoli - Roma 4:0 (Insigne 31, Ruiz 64, Mertens 81, Politano 86)

Poredak: Milan 23, Inter 18, Sassuolo 18, Juventus 17, Napoli 17, Roma 17, Verona 15,...