Subota, 30. rujna 2017. 20:03 Napisao/la  SC

Ivan Jurić (Genoa)

Genoa trenera Ivana Jurića doživjela je novi poraz na svom terenu.

Bolja je bila momčad Bologne koja je slavila pogotkom Palacia u 73. minuti.

Bruno Petković za pobjednički sastav igrao je do 60. minute.

Sampdoria je teško stradala u Udinama nakon pobjede protiv Milana u prošlom kolu.

Udinese je pobijedio rezultatom 4:0 na neobičan način, domaćin je čak tri pogotka postigao iz kaznenih udaraca.

Posao je domaćinu olakšao Baretto, koji je u 40. minuti dobio drugi žuti karton pa su gosti pedesetak minuta morali igrati s desetoricom igrača.

Među njima je bio Ivan Strinić.

Andrija Balić igrao od 70. minute za Udinese, Stipe Perica sjedio je na klupi.

Utakmica 7. kola: Udinese - Sampdoria 4:0 (De Paul 27-11m, Lopez 66-11m, 85, Fofana 90+5-11m), Genoa – Bologna 0:1 (Palacio 73)