Serie A: Napoli i Juventus bez pobjednika, Pašalić donio bod Milanu, Perica strijelac za Udinese

Nedjelja, 02. travnja 2017. 14:31 Napisao/la  SC

Utakmice 30. kola: Napoli - Juventus 1:1,  Torino - Udinese 2:2, Chievo - Crotone 1:2, Fiorentina - Bologna 1:0, Genoa - Atalanta 0:5, Palermo - Cagliari 1:3, Pescara - Milan 1:1

Napoli i Juventus odigrali su derbi kola bez pobjednika u utakmici koja je iskazala karakter talijanskog nogometa.

To znači da je prevladavala opsturkcija, posebice Juventusa koji je rano poveo što je značilo da će Napoli jurišati na zgusnutu obranu gostiju otprilike sat vremena.

Nakon što je Hamsik izjednačio rezultat, Juventus se sramežljivo počeo pojavljivati na polovici domaćina.

Više zbog toga da domaćine otjera što dalje od Buffona nego da bi postigao pogodak.

Imao je Napoli nekoliko izrazitih prilika, ali je utakmica završila kao i obično u talijanskom prvenstvu.

Onako kako je odgovaralo  Juventusu!

Mario Mandžukić igrao je cijelu utakmicu na standardnom mjestu lijevog bočnog napadača.

Ivan Strinić igrao je za Napoli do 79. minute, Marko Rog ušao je u igru u 76. minuti.

Juventus i Napoli ponovo na istom mjestu u srijedu igraju uzvratnu utakmicu polufinala Kupa.

Nogometaši Milan odigrali su 1:1 u gostima kod Pescare.

Izjednačenje rossonerima donio je Mario Pašalić četiri minute prije kraja poluvremena.

Robert Murić je bio cijelu utakmicu na klupi Pescare, dok je Miličević ušao u 86. minuti.

Fiorentina je minimalnim rezultatom slavila protiv Bologne na domaćem terenu.

Milan Badelj je igrao cijelu utakmicu, Nikola Kalinić je izašao na kraju prvog poluvremena.

Hrvoje Milić asistirao je za pogodak.

Palermo je doma poražen od Cagliaria 1:3, a vratar Josip Posavec cijelu je utakmicu proveo na klupi domaćih.

Stipe Perica bio je strijelac u remiju Uidnesea i Torina.

Utakmice 30. kola:     Napoli - Juventus 1:1 (Hamsik 60/Khedira 7),     Torino - Udinese 2:2 (Moretti 70, Belotti 83/ Jankto 50, Perica 68), Chievo - Crotone 1:2 (Pellissier 57/ Ferrari 51, Falcinelli 82), Fiorentina - Bologna 1:0 (Babacar 51), Genoa - Atalanta 0:5 (Conti 25, Gomez 32-11m, 63, 83, Caldara 76), Palermo - Cagliari 1:3 (Gonzalez 26/ Ionita 48, 89, Borriello 58), Pescara - Milan 1:1 (Paletta 12-ag/ Pašalić 41)