Serie A: Perišić i Brozović igrali u remiju Intera, Pašalić igrao u pobjedi Milana

Subota, 18. ožujka 2017. 21:08 Napisao/la  SC

Utakmica 29. kola: Torino - Inter 2:2, Milan - Geona 1:0

Nogometaši Torina i Intera podijelili su bodove u susretu 29. kola.

Inter je poveo u 27. minuti zahvaljujući udarcu Kondogbie i greški domaćeg vratara Harta. Na izjednačenje se čekalo samo šest minuta. Baselli je nadskočio gostujuću obranu, te glavom pogodio nakon ubačaja iz kuta Ljajića.

U 59. minuti Torino dolazi u vodstvo nakon asistencije Iturbea i pogotka Acquaha.  Tri minute kasnije izjednačio je Candreva kada je pospremio u mrežu jednu odbijenu loptu. U 90. minuti Perišić je imao priliku za pogodak, ali je loptu poslao visoko preko gola.

Perišić je odigrao svih 90 minuta, dok je Brozović u igru ušao u 76. minuti kao zamjena Kondogbiji.

Mario Pašalić igrao od 74. minute za Milan u pobjedi protiv Genoe.

TORINO: Hart, Zappacosta, Rossettini, Moretti, Molinaro, Baselli (85 Lopez), Lukić, acquah, Iturbe (70 Falque), Belotti, Ljajić

INTER: Handanovič, D' Ambrosio, Medel (57 Murillo), Miranda, Ansaldi, Gagliardini, Kondogbia (76 Brozović), Candreva, Banega (60 Eder), Perišić, Icardi

Utakmice 29. kola: Milan - Geona 1:0 (Fernades 33), Torino - Inter 2:2 (Baselli 33, Acquah 59/ Kondogbia 27, Candreva 62)