Serie A: Vrsaljko i Pašalić asistenti u pobjedama, Bradarić igrao, Milan i Napoli pobijedili

Subota, 29. prosinca 2018. 17:02 Napisao/la  SC
Mario Pašalić (Atalanta)

Milan je napokon nekoga pobijedio!

Gennaro Gattuso proslavio je pobjedu protiv SPAL-a kao da je osvojio Ligu prvaka! Toliko treneru Milanu znači pobjeda protiv momčadi koja se nalazi blizu zone ispadanja.

Napoli je teže od očekivanog stigao do novih bodova s kojima se učvrstio na drugoj poziciji.

Marko Rog sjedio je na klupi Napolija.

Šime Vrsaljko asistirao je za jedini pogodak na utakmici protiv Empolija.

Keita je u 72. minuti postigao pogodak kojim je Inter osvojio tri boda što će biti jedino upamćeno nakon ne baš sadržajne utakmice.

Ivan Perišić sjedio je na klupi, Marcelo Brozović nije igrao zbog kartona.

Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu za Atalantu u golijadi protiv Sassuola, Pašalić je bio asistent za posljednji od šest pogodaka.

Filip Bradarić odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari u porazu u Udinama, Darijo Srna igrao je do 75. minute.

Andrija Balić igrao je od 79. minute za Udinese.

Marko Pjaca igrao je od 83. minute za Fiorentinu u utakmici bez pogodaka protiv Genoe.

Utakmice 19. kola: Chievo - Frosinone 1:0 (Giacherini 76), Empoli - Inter 0:1 (Keita 72), Genoa - Fiorentina 0:0, Lazio - Torino 1:1 (Milinković-Savić 62/Belotti 45+3-11m), Parma - Roma 0:2 (Cristante 58, Under 75), Sassuolo - Atalanta 2:6 (Duncan 51, 57/Zapata 56, Gomez 42, Mancini 54, Iličić 74, 80, 90+1), Udinese - Cagliari 2:0 (Pussetto 39, Behrami 57), Juventus - Sampdoria 2:1 (Ronaldo 3, 65-11m/Qaugliarella 33-11m), Napoli - Bologna 3:2 (Milik 16, 51, Mertens 88/Santander 37, Danilo 80), Milan - SPAL 2:1 (Castillejo 16, Higuain 64/Petagna 13)

Poredak: Juventus 53, Napoli 44, Inter 39, Lazio 32, Roma 30, Sampdoria 29...