Serie A: Sampdoria pobijedila Torino, Gabbiadini i Okaka strijelci

Nedjelja, 14. rujna 2014. 14:21 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Sampdoria - Torino 2:0 (Gabbiadini 34', Okaka 79')

Nogometaši Sampodrije pobijedili su Torino (2:0) u prvoj nedjeljnoj utakmici 2. kola talijanske Serie A. Obje momčadi otvorili su sezonu remijem. Sampdoria je povela u 34. minuti golom Gabbiadinija.

Nogometaš Sampdorije potegnuo je iz slobodnog udarca u 34. minuti za svoj prvi pogodak nakon mjeseca ožujka. Konačnih 2:0 postavio je Okaka u 79. minuti.

SAMPDORIA: Viviano; De Silvestri, Gastaldello (Romagnoli 83), Silvestre, Cacciatore; Obiang (Krsticic 75), Palombo, Soriano; Eder, Okaka (Bergessio 82), Gabbiadini

TORINO: Padelli; Bovo, Glik, Moretti; Maksimovic, El Kaddouri, Vives, Nocerino, Molinaro (Darmian 58); Quagliarella (Martinez 77), Larrondo (Amauri 61)