Serie A: Fiorentina izjednačila protiv Intera u 101. minuti zahvaljujući VAR-u

Nedjelja, 24. veljače 2019. 14:27 Napisao/la  SC
Ivan Perišić (Juventus)

Ivan Perišić i Marcelo Brozović igrali za Inter u remiju protiv Fiorentine, utakmicu je obilježio VAR.

Zbog nekoliko intervencija VAR-a utakmica se igrala desetak minuta više.

Nakon što je Perišić postigao treći pogodak za Inter, Fiorentina je izjednačila pogocima u 74. i 101. minuti iz kaznenog udarca koji je sudac dosudio nakon što je Chiesa loptom pogodio D’Ambrosija u prsa.

Tako se barem činilo i nakon što je sudac pogledao snimku i odlučio dosuditi kazneni udarac.

Marko Pjaca igrao je za Fiorentinu od 58. minute.

Sampdoria je minimalnim rezultatom pobijedila Cagliari.

Jedini strijelac bio je Quagliarella s bijele točke u 66. minuti.

Bradarić je cijelu utakmicu proveo na klupi gostiju, dok je Srna u igru ušao u 73. minuti.

Juventus je pogotkom Dybale slavio u gostima kod Bologne.

Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret.

Sassuolo i SPAL podijelili su bodove.

Utakmice 25. kola:  Fiorentina - Inter 3:3 (de Vrij 1-ag, Muriel 74, Veretout 90+11-11m/Vecino 6, Politano 40, Perišić 52-11m),   Sampdoria - Cagliari 1:0 (Quagliarella 66-11m), Bologna - Juventus 0:1 (Dybala 67), Chievo - Genoa 0:0, Sassuolo - SPAL 1:1 (Peluso 43/ Petagna 68-11m), Parma - Napoli 0:4 (Zielinski 19, Milik 36, 73, Ounas 82)

Poredak: Juventus 69, Napoli 56, Inter 47, Milan 45, Roma 44...