Serie A: Juventus pobijedio u gradskom derbiju, Lukaku donio Interu pobjedu u 91. minuti

Subota, 02. studenog 2019. 17:10 Napisao/la  SC
Romelu Lukaku (lijevo), dvostruki strijelac

Juventus je pobijedio u gradskom derbiju pogotkom mladoga stopera de Ligta.

Još jedna tipična utakmica Juventusa u kojoj je lider uložio onoliko truda koliko je trebalo da ostane lider.

Inter je pobijedio u Bologni pogotkom Lukakua u 91. minuti iz kaznenog udarca.

Kazneni udarac iznudio je Lautaro nakon kontakta s Orsolinijem.

Kontakt je postojao, a kolika je bila težina njegova inteziteta ne mogla izmjeriti ni apotekarska vaga.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu.

Roma je u derbiju pobijedila Napoli, koji je trećim porazom ispao iz zone europskog plasmana.

Zaslužena pobjeda domaćina mogla je biti uvjerljivija da je Kolarov u 26. minuti iskoristio kazneni udarac.

Ovako je utakmica nakon Milikova pogotka bila rezultatski neizvjesna.

Utakmice 11. kola: Roma - Napoli 2:1 (Zaniolo 19, Veretout 55-11m/Milik 72), Bologna - Inter 1:2 (Soriano 59/Lukaku 75, Lukaku 90+1-11m), Torino - Juventus 0:1 (de Ligt 70)

Poredak: Juventus 29, Inter 28, Roma 22, Atalanta 21 (10)....