Serie A: Napoli uvjerljivo pobijedio Fiorentinu, Badelj i Kalinić izgubili od Roga

Subota, 20. svibnja 2017. 21:26 Napisao/la  SC

Utakmica 37. kola: Chievo - Roma 3:5, Napoli - Fiorentina 4:1

Napoli je pobijedio Fiorentinu rezultatom 4:1 u utakmci koju je svih 90 minuta od hrvatskih igrača igrao jedino Milan Badelj.

Nikola Kalinić izašao je u 81. minuti kod gostiju, Marko Rog  ušao je u 66. minuti kod domaćina.

Ivan Strinić (Napoli) i Hrvoje  Milić (Fiorentina) sjedili su na klupama.

Roma ne odustaje od drugoga mjesta,  trima bodovima u golijadi protiv Chieva nastavila je borbu s Napolijem za izravni plasman u Ligu prvaka.

Utakmica 37. kola:    Napoli - Fiorentina 4:1 (Koulibaly 8, Insigne 36, Mertens 57, 64/Iličić 60),   Chievo - Roma 3:5 (Castro 15, Inglese 37, 86/El Shaarawy 28, 58, Salah 42, 76, Džeko 83)