Serie A: Rog pogotkom sudjelovao u pobjedi Napolia, Badelj strijelac u porazu Fiorentine

Nedjelja, 27. kolovoza 2017. 22:51 Napisao/la  SC

Utakmice 2. kola: Chievo - Lazio 1:2, Crotone - Verona 0:0, Fiorentina - Sampdoria 1:2, Napoli - Atalanta 3:1, Spal - Udinese 3:2

Marko Rog (Napoli)

Lazio je slavio u gostima kod Chieva, a Vargić je utakmicu gledao s klupe. Budimir je odigrao cijelu utakmicu u dresu Crotonea koji je završio dvoboj sa Veronom bez golova.

Milan Badelj bio je strijelac za Fiorentinu u domaćem susretu sa Sampdoriom, no to nije bilo dovoljno za bodove. Gosti su slavili sa 1:2.

Marko Rog ušao je u igru Napolija u susretu sa Atalantom u 75. minuti i upisao se u strijelce zabivši treći pogodak za konačnih 3:1.

Spal je pobijedio Udinese sa 3:2. Poraz svoje momčadi Balić je gledao s klupe dok je Perica ušao u igru u 72. minuti.

Utakmice 2. kola: Chievo - Lazio 1:2 (Pucciarelli 34/ Immobile 11, Milinković-Savić 89), Crotone - Verona 0:0, Fiorentina - Sampdoria 1:2 (Badelj 50/ Caprari 32, Quagliarella 35-11m), Napoli - Atalanta 3:1 (Zielinski 56, Mertens 61, Rog 87/Cristante 16), Spal - Udinese 3:2 (Borriello 25, Lazzari 54, Rizzo 90/ Nuytinck 72, Thereau 87-11m)