Serie A: Milan pobijedio u Bologni, Marko Rog igrao u remiju Cagliarija

Nedjelja, 08. prosinca 2019. 14:41 Napisao/la  SC
Marko Rog (Cagliari)

Ante Rebić sjedio je na klupi u pobjedi Milana u Bologni.

Milan je zasluženo osvojio bodove, dominirao je tijekom cijele utakmice, tek je pred kraj malo zaiskrilo.

U 84. minuti sudac je dosudio kazneni udarac za Bolognu nakon pregleda VAR-a, Sansone je postigao pogodak i dignuo tenzije u završnic

Lecce i Genoa odigralis u bez pobjednika.

Gosti su dva pogotka postigli u prvom dijelu, Pandev u 31. te Criscito u petoj minuti sudačke nadoknade s bijele točke.

No, zaostatak nije poljuljao domaće koji su uspjeli doći do boda golovima Falca i Tabanellija.

Strijelac Pandev je u 77. minuti napustio igru zbog ugog žutog kartona pa su gosti utakmicu priveli kraju sa igračem manje.

Rog je igrao 90 minuta u remiju svoga Cagliarija u gostima kod Sassuola.

Gostima je bod donio Ragatzu u 90 minuti, a Cagliariju je pomoglo i to što je Berardi u 66. minuti umjesto mreže sa bijele točke pogodio prečku.

Badelj je s klupe pratio poraz svoje Fiorentine u gostima kod Torina.

Utakmice 15. kola: Lecce - Genoa 2:2 (Falco 60, Tabanelli 70/ Pandev 31, Criscito 45+5-11m), Sassuolo - Cagliari 2:2 (Berardi 7, Đuričić 36/ Joao Pedro 51, Ragatzu 90), Torino - Fiorentina 2:1 (Zaza 22, Ansaldi 72/ Caceres 90+1), SPAL - Brescia 0:1 (Balotelli 54), Sampdoria - Parma 0:1 (Kucka 21), Bologna - Milan 2:3 (Hernandez 40-11m, Sansone 84-11m/Piatek 15-11m, Hernandez 32, Bonaventura 46)