Serie A: Razmak između Napolija i Fiorentine ostao isti, Genoa neočekivano osvojila bod

Ponedjeljak, 24. veljače 2014. 23:53 Napisao/la  SC

Utakmice 25. kola: Napoli – Genoa 1:1, Parma – Fiorentina 2:2

Genoa je kaznila neuspješne pokušaje Napolija pogotkom u 83. minuti i osvojila bod na teškom gostovanju. Fiorentina se spasila od poraza pet minuta prije kraja utakmice, kada je Fenandes izjednačio.

Razmak između treće (Napoli) i četvrte (Fiorentina) momčadi na ljestvici ostao je isti. Serie A odavno nije zanimljiva što se tiče raspleta na vrhu.

NAPOLI: Reina; Reveillere, Fernandez, Albiol, Ghoulam; Behrami, Jorginho (Inler 80); Mertens (Pandev 85), Hamsik (Insigne 72), Callejon; Higuain

GENOA: Perin; Burdisso, De Maio, Antonini; Motta (Calaiò 63), Matuzalem, Bertolacci, Antonelli; Konate, Gilardino (Fetfatzidis 46), Sculli (Centurion 78)

Utakmice 25. kola: Napoli – Genoa 1:1 (Higuain 18/ Calaiò 83), Parma – Fiorentina 2:2 (Cuadrado 41, Mati Fernandez 85/Cassano 39, Amauri 51-11m)