Serie A: Genoa pobijedila Inter, Brozović zamijenjen, Perica i Balić igrali u porazu Udinesea

Subota, 17. veljače 2018. 16:53 Napisao/la  SC
Marcelo Brozović (Inter)

Marcelo Brozović igrao je od 76. minute u novom porazu Intera.

Ivan Perišić nije igrao zbog ozljede.

Nogometaši Rome slavili su u Udinama 0:2

Under je goste mogao dovesti u vodstvo još u 24. minuti, ali je vratar Bizzarri bio uspješniji u dvoboju jedan na jedan.

Pet minuta kasnije Fofana je bio u sjajnoj prigodi za domaće, ali je loptu poslao za malo iznad prečke.

U 70. minuti Under je pogodio za vodstvo Rome od 0:1.

Priliku za izjednačenje imao je De Paul u 81. minuti, ali je Alisson spriječio njegov pokušaj.

U 90. minuti drugi pogodak za Romu postigao je Perotti.

Perica je za domaće igrao sve do 77. minute kada ga je zamijenio Lopez. Hrvatski nogometaš u 62. minuti je zaradio i žuti karton.

Balić je u igru ušao s klupe u 79. minuti kao zamjena za Adnana.

Sve najvažnije u srazu Chieva i Cagliaria dogodilo se u posljednjih 20 minuta susreta.

Prvo su domaći sa dva gola došli u vodstvo u roku od dvije minute.

U 74. minuti Giacherrini je iz slobodnog udarca pogorio lijeve rašlje, a dvije minute kasnije Inglese je solo prodor okrunio pogotkom za 2:0.

Gosti su smanjili u 82. minuti kada je Pavoletti glavom pospremio loptu u mrežu nakon centaršuta.

Utakmice 25. kola:    Genoa - Inter 2:0 (Ranocchia 45-ag, Pandev 59),    Udinese - Roma 0:2 (Under 70, Perotti 90), Chievo - Cagliari (Giaccherini 74, Inglese 76/ Pavoletti 82)