TALIJANSKO PRVENSTVO

Pašalić strijelac u porazu Milana

Nedjelja, 07. svibnja 2017. 14:26 Napisao/la  SC

Utakmica 35. kola:  Milan - Roma 1:4, Udinese - Atalanta 1:1, Genoa - Inter 1:0, Lazio - Sampdoria 7:3

Mario Pašalić bio je strijelac u 76. minuti susreta Milana protiv Rome koji su gosti završili u svoju korist rezultatom 4:1.

Strijelci za Romu bili su Džeko dva puta, El Shaarawy i De Rossi.

Ivan Jurić sa svojom je Genoom pobijedio Inter na domaćem terenu. Pobjedu je Genoi donio Pandev u 70. minuti kada je odbijenu loptu pospremio u mrežu.

U 87. minuti Burdisso je igrao rukom u kaznenom prostoru, sudac pokazao na bijelu točku, no vratar Lamanna je obranio udarac Candrevi.

Dvije minute kasnije Inter je doživio novi udarac kada je Kondogbia zaradio crveni karton.

Perišić je igrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Brozović bio na klupi.

Sassuolo i Fiorentina podijelili su bodove. Bod gostima donio je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Bernardeschi.

Milan Badelj teren je napustio u 16. minuti zbog ozljede.

Nikola Kalinić je u 33. minuti izveo kazneni udarac, no vratar Consigli je obranio.

Od 72. minute Fiorentina je igrala sa igračem manje nakon isključenja Rodrigueza zbog drugog žutog kartona.

Lazio je pobijedio Sampdoriju sa čak 7:3.

Laziu je posao olakšalo isključenje Skriniara u 18. minuti zbog prekršaja.

Vargić i Javorčić cijelu su utakmicu proveli na klupi Lazia, dok su Budimir i Šimić sjedili na gostujućoj klupi.

Crotone je bio uspješniji u gostima kod Pescare te je slavio minimalnim rezultatom.

Miličević je utakmicu gledao s klupe Pescare, dok je Murić ušao u 66. minuti kao zamjena Bahebecku.

Chievo i Palermo podijelili su bodove. Posavec je bio na klupi Palerma.

Empoli je pobijedio Bolognu 3:1. Petković je ušao u 50. minuti u sastav Bologne zamijenivši Taidera

Nogometaši Udinesea i Atalante podijelili su bodove.

Atalanta je povela u 41. minuti golom Cristantea nakon što je korner izveo Gomez. Cristante je pratio loptu i glavom pogodio desne rašlje.

Bod domaćima donio je Stipe Perica u 53. minuti. Perica se našao jedan na jedan sa vratarom Berishom, pucao je lijevo, Berisha je uspio obraniti no odbijenu loptu ponovno je dočekao Perica i zabio za 1:1.

Bio je to njegov šesti gol ove sezone za Udinese u 26 utakmica, a upisao je i jednu asistenciju. Perica kojemu je ovo treći gol u posljednjih pet utakmica iz igre je izašao u 76. minuti.

Andrija Balić napokon je dobio priliku za Udinese od prve minute i odigrao je jako dobro. Bivši 19-godišnji veznjak Hajduka igru je napustio u 61. minuti.

Utakmice 35. kola: Milan – Roma 1:4 (Pašalić 76/Džeko 8, 28, El Shaarawy 78, De Rossi 87- 11 m), Udinese - Atalanta 1:1 (Perica 53/ Cristante 41), Chievo - Palermo 1:1 (Pellisier 67-11m/ Goldaniga 88), Empoli - Bologna 3:1 (Croce 5, Pasqual 38, Costa 47/ Verdi 11), Genoa - Inter 1:0 (Pandev 70), Lazio - Sampdoria 7:3 (Keita 2, Immobile 19, 70, Hoedt 36, Anderson 38-11m, de Vrij 45, Lulić 65/ Linetty 32, Quagliarella 72, 90-11m), Pescara - Crotone 0:1 (Tonev 71), Sassuolo - Fiorentina 2:2 (Politano 73, Iemmello 85/ Chiesa 37, Bernardeschi 90+4)