Serie A: Atalanta pobijedila Milan, Mario Mandžukić debitirao porazom

Subota, 23. siječnja 2021. 17:04 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić debitirao

Atalanta je opet promijenila odnose u vrhu Serije A, momčad Giana Piera Gasperinija pobijedila je Milan na San Siru s čak 3:0!

Mario Mandžukić debitirao je za Milan od 70. minute, kada je ušao umjesto Castilleja.

Prvu utakmicu koju je igrao zajedno sa Zlatanom Ibrahimovićem i Antom Rebićem neće pamtiti po dobrom...

Rebić je ušao u 70. minuti.

Mario Pašalić je ozlijeđen, Boško Šutalo sjedio je na klupi Atalante.

Milan je doživio drugi poraz i zadržao vodeće mjesto zbog toga jer je Inter odigrao utakmicu bez pogodaka u Udinama.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu za Inter, Ivan Perišić igrao je od 70. minute.

Pogotkom Lorenza Pellegrinija u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena nogometaši Rome pobijediil su u Rimu Speziju 4:3 u utakmici 19. kola Serie A.

Rimljani su imali pobjedu u rukama do 90. minute kada je Verde pogodio za 3:3.

Pellegrini je spriječio novo veliko iznenađenje, Roma je u osmini finala kupa ispala upravo od Spezije, taj je poraz unio dosta nereda u Fonsecinu momčad.

Utakmica 19. kola: Milan - Atalanta 0:3 (Romero 26, Iličić 53-11m, Zapata 77),  Roma – Spezia 4:3 (Mayoral 17, 52, Karsdorp 55, Pellegrini 90+2/Piccoli 24, Farias 59, Verde 90), Udinese - Inter 0:0, Fiorentina - Crotone 2:1 (Bonaventura 20, Vlahović 32/Simy 66).

Poredak: Milan 43, Inter 41, Roma 37, Atalanta 36, Napoli 34 (17), Juventus 33 (17),...