Serie A: Nikola Kalinić strijelac u remiju, Ivor Pandur branio za Veronu

Ponedjeljak, 17. svibnja 2021. 22:50 Napisao/la  SC
Nikola Kalinić zatresao mrežu

Ivan Jurić i Siniša Mihajlović podijelili su bodove u 37. kolu, Bologna je u Veroni osvojila bod pogotkom iskusnog Palacija u 82. minuti.

Nikola Kalinić u 58. minuti doveo je Veronu u vodstvo, hrvatski internacionalac postigao je pogodak majstorskom reakcijom u duelu s Tomiyasuom.

Ivor Pandur branio je za Veronu, bivši vratar Rijeke drugi put zaredom bio je u početnom sastavu.

Verona i Bologna ostali su prvi susjedi na ljestvici, Verona je 10. (44), a Bologna 11. (41) nakon 37 kola.

Utakmica 37. kola: Verona - Bologna 2:2 (Faraoni 2, Kalinić 53/De Silvestri 32, Palacio 82)