Serie A: Cagliari osvojio bod u dramatičnom susretu protiv Rome, Srna isključen

Subota, 08. prosinca 2018. 16:57 Napisao/la  SC
Darijo Srna (Cagliari)

Napoli je s čak 4:0 pobijedio Frosinone.

Domaće je u vodstvo doveo Zielinski u 7. minuti na asistenciju Insignea.

Na 2:0 povisio je Ounas pogodivši sa 25 metara nakon solo prodora u 40. minuti.

U nastavku je dva gola dodao Milik, prvi u 68. minuti, a drugi u 84. za konačnih 4:0

Rog je ušao u 75. minuti u domaći sastav, dok Perica nije ulazio u sastav gostiju.

Darijo Srna nije završio utakmicu svoga Cagliaria protiv Rome.

Završilo je 2:2 u pravoj drami, a Srna je isključen zajedno sa suigračem Ceppitellijem u 94. minuti.

Hrvatski igrač zbog vrijeđanja suca, a Ceppitelli zbog nesportskog ponašanja.

No, i sa dva igrača manje Cagliari je uspio izjednačiti u 95. minuti pogotkom Saua.

Domaći su na kraju prvog poluvremena gubili od Rome 0:2, goste su u vodstvod oveli Cristante i Kolarov.

No, prvo je Ionita smanjio u 84. minuti, a zatim Sau donio bod u petoj minuti sudačke nadoknade.

Bradarić je igrao za domaće do 80. minute, a Pajac je ušao u 65. minuti

Utakmica 15. kola: Napoli - Frosinone 4:0 (Zielinski 7, Ounas 40, Milik 68, 84), Cagliari - Roma 2:2 (Ionita 84, Sau 90+5/ Cristante 14, Kolarov 41)