TALIJANSKO PRVENSTVO

Higuain donio bod Juventusu u 92. minuti

Subota, 06. svibnja 2017. 21:15 Napisao/la  SC

Utakmica 35. kola: Napoli - Cagliari 3:1, Juventus - Torino 1:1

Gonzalo Higuain osujetio je poraz Juventusa pogotkom u 92. minuti utakmice protiv Torina.

Torino je u gradskom derbiju od 57. minute igrao bez isključenog Acquaha.

Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu, koju je počeo na mjestu prve špice.

Higuain je u igru ušao u 56. minuti.

Marko Rog igrao je od 79. minute u pobjedi Napolija, Ivan Strinić sjedio je na klupi.

Nastavlja se borba za drugo mjesto između Napolija i Rome, koji žele izravni plasman u Ligu prvaka.

Utakmica 35. kola: Juventus - Torino 1:1 (Higuain 90+2/Ljajić  52),  Napoli - Cagliari 3:1 (Mertens 2, 49, Insigne 67)