Serie A: Nikola Kalinić u 91. minuti spasio Veronu poraza nakon vodstva 2:0

Subota, 25. rujna 2021. 16:50 Napisao/la  SC
Nikola Kalinić (Verona)

Nikola Kalinić pogotkom u 91. minuti spasio je Veronu poraza nakon vodstva od 2:0.

Momčad Igora Tudora primila je čak tri pogotka u nepunih deset minuta završnice i kada se činilo da je potonula, Kalinić je nadskočio obranu domaćina i glavom loptu poslao u mrežu za 3:3.

Kalinić je u igru ušao u 66. minuti kao Tudorov joker, Ivan Pandur sjedio je na klupi Verone.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za Genou, Adrian Šemper sjedio je na klupi.

Atalanta je osvojila bod na San Siru, Dimarco u 85. minuti nije iskoristio kazneni udarac čime je propustio meč-loptu za Inter.

Marcelo Brozović  Ivan Perišić odigrali su cijelu utakmicu za Inter, Mario Pašalić igrao je od 77. minute za Atalantu.

Milan je poveo preko Daniela Maldinija, sin sportskog direktora i ikone kluba svoj prvi pogodak u karijeri u Serie A postigao je u 48. minuti.

Mladom Maldiniju ovo je bila tek deveta utakmica za prvu momčad Milana u Serie A, druga ove sezone i prva u startnih 11.

Domaćini su izjednačili u 80. minuti preko Verdea, a petu pobjedu ove sezone gostima je donio Brahim Diaz tri minute prije kraja susreta.

Diaz je bio Spaletijev joker s klupe, u igru je ušao u 82. minuti.

Ante Rebić igrao je do 46. minute, Martin Erlić utakmicu je propustio zbog ozljede.

Utakmica 6. kola: Spezia – Milan 1:2 (Verde 80/Maldini 48), Inter - Atalanta 2:2 (Martinez 5, Džeko 71/Malinovsky 30, Toloi 38), Genoa - Verona 3:3 (Criscito 77-11m, 80, Destro 85/Simeone 8, Barak 49-11m, Kalinić 90+1)

Poredak: Milan 16, Napoli (5) 15, Inter 14, Roma (5) 12, Atalanta 11...