Serie A: Milan pobjedom zaključio sezonu za zaborav, Juventus remizirao u gostima kod Verone

Subota, 30. svibnja 2015. 22:53 Napisao/la  SC

Utakmice 38. kola: Atalanta - Milan 1:3, Verona - Juventus 2:2

Nogometaši Milana pobjedom u gostima kod Atalante zaključili su sramotnu sezonu koju treba što prije zaboraviti. Iako su domaći nogometaši poveli holom Basellia, Pazzini i Bonaventura su u dvije minute okrenuli rezultat u korist rossonera. Bonaventura je susret zaključio drugim pogotkom deset minuta prije kraja utakmice.

ATALANTA: Sportiello, Zappacosta (79' D'Alessandro), Benalouane, Masiello, Del Grosso (27' Cherubin), Grassi, Cigarini, Baselli (66' Scaloni), Moralez, Denis, Gomez

MILAN: Abbiati, De Sciglio (83' Calabria), Mexes, Paletta, Bocchetti, Van Ginkel, De Jong, Bonaventura (90' Di Molfetta), Honda, Pazzini, El Shaarawy (68' Poli)

Juventus je remijem u gostima kod Verone završio sezonu. Gosti su imali prednost od 2:1 sve do sudačke nadoknade kada je Gomez izjednačio. Neposredno uoči izjednačenje Juventus je ostao sa deset igrača nakon isključenja Pepea.

Utakmice 38. kola: Atalanta - Milan 1:3 (Baselli 21'/ Pazzini 36', Bonaventura 38', 80'), Verona - Juventus 2:2 (Toni 48', Gomez 90'/ Pereyra 42', Llorente 57')