Serie A: Kaka postigao 100. pogodak za Milan, Kovačiću pola sata u porazu

Ponedjeljak, 06. siječnja 2014. 17:22 Napisao/la  SC

Utakmice 18. kola: Milan – Atalanta 3:0, Lazio - Inter 1:0, Udinese – Verona 1:3

U 35. minuti utakmice između Milana i Atalante Brazilac Kaka postigao je stoti pogodak za Milan, koji je poveo 1:0. U nastavku utakmice Kaka je postigao i 101. pogodak, posao je okončao Cristante u 67. minuti.

Pozornost publike na San Siru zaokupili su Kaka na terenu i Japanac Honda u loži. Honda je novi igrač Milana, velika nogometna zvijezda u Japanu dočekan je kao veliko pojačanje.

MILAN: Abbiati; De Sciglio, Zapata (Rami 83), Mexes, Emanuelson; Cristante, De Jong, Nocerino; Kaka; Robinho (Poli 74), Matri (Balotelli 58)

ATALANTA: Consigli; Raimondi, Stendardo, Benalouane (Brienza 75), Brivio; Bonaventura (De Luca 67), Cigarini, Carmona (Baselli 19), Migliaccio; Moralez; Denis

Ivan Kelava i Igor Bubnjić sjedili su na klupi Udinesea u domaćem porazu od Verone, Šime Vrsaljko igrao je za Genou u pobjedi protiv Sassuola. Mateo Kovačić igrao je zadnjih pola sata u porazu Intera, Lazio je pod vodstvom Eduarda Reje osvojio važne bodove.

Utakmice 18. kola: Milan – Atalanta 3:0 (Kaka 35, 65, Cristante 67), Catania – Bologna 2:0 (Bergessio 23, Lodi 66), Genoa – Sassuolo 2:0 (Gilardino 28, Bertolacci 45), Parma – Torino 3:1 (Marchionni 34, Lucarelli 44, Amauri 70/Immobile 21), Udinese – Verona 1:3 (Pereyra 43/Toni 8, 39, Iturbe 70), Lazio - Inter 1:0 (Klose 81)