Serie A: Milan ostao na prvom mjestu pogotkom u 92. minuti, Ante Rebić strijelac

Srijeda, 23. prosinca 2020. 22:51 Napisao/la  SC
Ante Rebić
Ante Rebić

Milan će blagdane provesti na prvom mjestu ljestvice najviše zahvaljujući Hernandezu, koji je u 92. minuti nakon ubačaja iz kuta glavom loptu skrenuo u mrežu za pobjedu (3:2) protiv Lazija.

Ante Rebić bio je strijelac prvoga pogotka, hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu, u 87. minuti propustio je realizirati veliku priliku.

Zlatan Ibrahimović još uvijek je ozlijeđen.

Napoli je izbjegnuo domaći poraz u 92. minuti, kada je Insigne uspio izjednačiti.

Bologna je u drugom dijelu nadigrala Atalantu i dvama pogocima osvojila bod.

Mario Pašalić nije bio u rosteru zbog ozljede, Boško Šutalo sjedio je na klupi.

Marko Rog izašao je u 16. minuti zbog ozljede u porazu Cagliarija u Rimu.

Davide Ballardini debitirao je pobjedom na klupi Genoe.

Novi trener vratio je Milana Badelja u početnu postavu, Marko Pjaca ušao je u igru u 83. minuti.

Utakmice 14. kola: Milan - Lazio 3:2 (Rebić 10, Calhanoglu 15-11m, Hernandez 90+2/Alberto 28, Immobile 59), Bologna - Atalanta 2:2 (Tomiyasu 73, Paz 82/Muriel 22-11m, 23), Napoli - Torino 1:1 (Insigne 90+2/Izzo 56), Roma - Cagliari 3:2 (Veretout 11, Džeko 71, Mancini 77/Joao Pedro 59), Sampdoria - Sassuolo 2:3 (Quagliarella 55, Keita 84/Traore 2, Caputo 57, Berardi 58), Spezia - Genoa 1:2 (Nzola 10/Destro 15, Criscito 72-11m), Udinese - Benevento 0:2 (Caprari 9, Letizia 77)

Poredak: Milan 34, Inter 33, Roma 27, Sassuolo 26, Napoli 25 (13), Juventus 24 (13), Atalanta 22 (13),...