Serie A: Brozović i Perišić igrali u novom porazu Intera, Budimir slavio u dresu Sampdorije

Nedjelja, 30. listopada 2016. 17:23 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Milan - Pescara 1:0, Empoli - Roma 0:0, Lazio - Sassuolo 2:1, Atalanta - Genoa 3:0, Sampdoria - Inter 1:0

Inter je doživio novi poraz, Frank de Boer korak je bliže otkazu.

Sampdoria je pobijedila pogotkom Quagliarelle umjesto kojega je u 78. minuti ušao Ante Budimir.

U 87. minuti Budumir je izašao sam ispred Handanoviča, koji je uspio obraniti udarac.

Dvije minute kasnije lopta je šetala pod gol-crti Sampdorije, ali Intera neće...

Marcelo Brozović igrao je u početnoj postavi Intera, Ivan Perišić ušao je u igru u 76. minuti.

Genoa je doživjela težak poraz, momčad Ivana Jurića primila je tri pogotka od Atalante, koja održava priključak s gornjim domom.

Milan je minimalno pobijedio Pescaru na klupi koje je sjedio Robert Murić.

Mario Pašelić debitirao je u dresu Milana, od 61. minute igrao je umjesto Nianga.

Lazio se priključio Milanu u borbi za drugo mjesto s Romom, koja je odigrala utakmicu bez pogodaka iako u svojoj momčadi ima najboljeg strijelca lige Edina Džeku.

Utakmice 11. kola: Sampdoria - Inter 1:0 (Quagliarella 44), Milan - Pescara 1:0 (Bonaventura 49), Crotone - Chievo 2:0 (Trotta 45+3-11m, Falcinelli 90+2), Empoli - Roma 0:0, Lazio - Sassuolo 2:1 (Lulić 50, Immobile 55/Defrel 57), Atalanta - Genoa 3:0 (Kurtić 36, 45+2, Gomez 84)