Serie A: Milan jedva pobijedio Bolognu s dvojicom igrača više

Subota, 23. listopada 2021. 22:44 Napisao/la  SC

Milan je jedva pobijedio u Bologni s dvojicom igrača više i privremeno peuzeo vodstvo na ljestvici.

Milan je prvi dio riješio u svoju korist (2:0), Soumaoro je u 20. minuti dobio crveni karton zbog brutalnog prekršaja.

Bologna je s igračem manje uspjela izjednačiti, utakmica je postala neizvjesna.

Soriano je u 58. minuti dobio crveni karton zbog prekršaja nad Ibrahimovićem, koji je bio u prilici za postizanje pogotka.

Milan je s dva igrača više uspio nekako postići treći pogodak iako nije stvorio izglednu priliku, Bennacer je pogodak postigao udarcem izvana.

Na kraju je Ibrahimović pogotkom skratio muke svojoj i protivničkoj momčadi.

Utakmice 9. kola: Salernitana - Empoli 2:4 (Ranieri 48, Ismajli 55-ag/Pinamonti 2, 45 Cutrone 11, Stranberg 13-ag), Sassuolo - Venezia 3:1 (Berardi 37, Henry 50-ag, Fratessi 67/Okereke 32), Bologna - Milan 2:4 (Ibrahimović 49-ag, Barrow 52/Leao 16, Calabria 35, Bennacer 84, Ibrahimović 90)

Poredak: Milan 25, Napoli 24 (8), Inter 17 (8)....