Nedjelja, 14. travnja 2013. 23:31 Napisao/la  SC

Utakmica 32. kola: Milan - Napoli 1:1 (Flamini 30/Pandev 33)

Strijelci: 1:0 Flamini (30), 1:1 Pandev (33)

Žuti kartoni: Mexes, Pazzini (Milan), De Sanctis, Campagnaro, Britos, Maggio (Napoli)

Crveni karton: Flamini (72)

MILAN: Abbiati, Abate (86 De Sciglio), Zapata, Mexes, Constant, Flamini, Montolivo, Muntari, Boateng (36 Niang), Pazzini, Robinho (73 El Shaarawy)

NAPOLI: De Sanctis, Campagnaro, Cannavaro, Britos, Maggio (83 Calaio), Behrami, Dzemaili, Zuniga, Hamsik (70 Armero), Pandev (67 Insigne), Cavani

Nogomeaši Milana i Napolija podijelili bodove u derbiju 32. kola talijanske Serie A, odigravši na San Siru 1:1. Sve bitno dogodilo se u razmaku od samo tri minute.

Prvo je Flamini u 30. minuti nakon odličnog šuta s dvadeset metara dove domaćina u vodstvo, da bi u 33. Pandev ulovio na spavanju obranu rossonera i postavio konačan rezultat.

Milan, koji je igrao bez suspendiranog Balotellija, posljednjih je 18 minuta igrao s igračem manje zbog crvenog kartona Flaminija. Remijem mogu biti zadovoljniji gosti koji su tako zadržali četiri boda prednost na drugom mjestu koje izravno vodi u Ligu prvaka.