Serie A: Milan bolji od Chieva, Marko Rog igrao u pobjedi Napolija u Rimu

Subota, 04. ožujka 2017. 16:47 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola : Roma – Napoli 1:2, Sampdoria - Pescara 3:1

Milan je ostvario novu pobjedu, koja je mogla biti uvjerljivija.

Bacca nije iskoristio kazneni udarac u  trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela, napadač Milana promašio je vrata.

Mario Pašalić sjedio na klupi

Na Olimpijskom stadionu u Rimu nogometaši Napolija u derbiju 27. kola šokirali su domaću momčad Rome pobjedivši ih 2:1.

Oba pogotka za Napoli postigao je izuzetno raspoloženi Diers Mertens, a poraz domaćina ublažio je Kevin Strootman u 89. minuti.

Za pobjedničku momčad Marko Rog odigrao je cijeli susret, te je u 17. minuti zaradio žuti karton.

U drugom susretu Sampdorija je savladala Pescaru pogotcima u drugom poluvremenu.

Na klupi Sampdorije sjedili su Ante Budimir i Lorenco Šimić, a na klupi Pescare susret su pratili Robert Murić i Hrvoje Miličević.

Utakmica 27. kola: Milan - Chievo 3:1 (Bacca 24, 70, Lapadula 82-11m/De Guzman 43-11m),  Roma – Napoli 1:2 (Strootman 89/Mertens 26, 50), Sampdoria – Pescara 3:1 (Fernandes 18, Quagliarella 58, Schick 68/Cerri 32)