Serie A: Inter pobijedio Genou, Thiago Motta pred otkazom, Marko Rog igrao

Subota, 21. prosinca 2019. 17:10 Napisao/la  SC
Marko Rog (Cagliari)

Marko Rog igrao je do 81. minute u porazu svoga Cagliarija u gostima kod Udinesea.

Završilo je 2:1 za Udinese koji je poveo u 84. minuti golom De Paula.

Joao Pedro izjednačio je u 84., ali minutu kasnije Fofana je donio tri boda domaćima.

Gosti su utakmicu završili sa igračem manje nakon što je Pisacane zaradio drugi žuti karton u sudačkoj nadoknadi.

Pajač je sjedio na klupi Genoe koja je poražena u gostima kod Intera.

Dvostruki strijelac za domaće bio je Lukaku, a još su dva gola dodali Gagliardini i Esposito.

Thiago Motta bio je pred otkazom uoči utakmice protiv Intera, novi poraz samo je novi prilog odluci čelnika kluba da smjene trenera.

Diego Lopez izvjesno je novi trener Genoe.

Utakmice 17. kola: Udinese - Cagliari 2:1 (De Paul 39, Fofana 85/ Joao Pedro 84), Inter - Genoa 4:0 (Lukaku 31, 71, Gagliardini 33, Esposito 64-11m),  Torino - SPAL 1:2 (Rincon 4/Strefezza 42, Petagna 81)