Serie A: Mario Pašalić dvostruki strijelac u pobjedi Atalante, Lazio bolji od Crotonea

Petak, 12. ožujka 2021. 23:53 Napisao/la  SC
Mario Pašalić

Mario Pašalić bio je dvostruki strijelac u pobjedi Atalante nad Spezijom u utakmici 27. kola Serie A.

Atalanta je slavila 3:1, Pašalić je Atalantu doveo u vodstvo u 53. minuti, dvadeset minuta kasnije drugim je pogotkom i definitivno potvrdio pobjedu domaće momčadi.

Pašalić je ove sezone u Serie A postigao četiri pogotka, uz jednu asistenciju.

Pašalić je igru napustio u prvoj minuti sudačke nadoknade vremena, Martin Erlić je za goste odigrao svih 90 minuta.

Zanimljiva je bila i utakmica u Rimu, Lazio je pobijedio Crotone pogotkom Caiceda u 84. minuti.

Utakmice 27. kola: Atalanta – Spezia 3:1 (Pašalić 53, 73, Muriel 55/Picoli 81), Lazio – Crotone 3:2 (Milinković-Savić 14, Alberto 39, Caicedo 84/Simy 29, 50-11 m).

Poredak:  Inter 62 (26), Milan 56 (26), Juventus 52 (25), Atalanta 52, Roma 50 (26), Napoli 47 (25)...