Serie A: Inter pobijedio Napoli pogotkom u 91., Mandžukić asistirao Ronaldu za bod

Srijeda, 26. prosinca 2018. 17:11 Napisao/la  SC
Martinez slavi pogodak u 91. minuti

U derbiju 18. kola Inter je pobijedio Napoli pogotkom Martineza u 91. minuti.

Uspjeli su igrači Intera iskoristiti prednost igrača više u završnici, u 81. minuti zbog drugoga žutoga kartona u svlačionicu je morao Koulibaly.

Minutu ranije Koulibaly je dobio žuti karton zbog povlačenja, nesportska reakcija (zapljeskao je sucu) nakon toga stajala ga je crvenog kartona.

U 95. minuti izravni crveni karton dobio je Insigne, ali to više nije utjecalo na rezultat.

Predsjednik Napolija De Laurentiis sigurno će idućih dana imati što reći na temu suđenja koju je načeo prošli tjedan, aludirajuži na indikativno suđenje u korist Juventusa.

Kako god, Napoli je trećim porazom još više zaostao za Juventusom.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu za  Inter, Ivan Perišić je igrao do 74. minute, Šime Vrsaljko sjedio je na klupi.

Na klupi Napolija sjedio je Marko Rog.

Mario Mandžukić asistirao je Cristianu Ronaldu za pogodak kojim je Juventus osvojio bod protiv Atalante s desetoricom igrača.

Od 53. minute Juventus igrao bez isključenog Betancura, koji je dobio drugi žuti karton tri minute prije nego što je Zapata doveo domaćina u vodstvo - 2:1.

Moćni Juventus zahvaljujući dvojici najboljih napadača Serije A uspio je izjednačiti.

I Darijo Srna je postao asistent u 18. kolu, povratnik u momčad nakon suspenzije u 3. minuti sudačke nadoknade prvog poluvremenu asistirao je za jedini pogodak u Cagliariju.

Filip Bradarić igrao je od 87. minute za Cagliari.

Marko Pjaca odigrao je cijelu utakmicu za Fiorentinu u domaćem porazu od Parme.

Utakmice 18. kola Serie A:  Inter - Napoli 1:0 (Martinez 90+1),   Atalanta - Juventus 2:2 (Zapata 24, 56/Djimsiti 2-ag/Ronaldo 78), Bologna - Lazio 0:2 (Luiz Felipe 30, Lulić 90), Cagliari - Genoa 1:0 (Farisa 45+3), Fiorentina - Parma 0:1 (Inglese 45+2), Sampdoria - Chievo 2:0 (Quagliarella 47, Ramirez 59), Roma - Sassuolo 3:1 (Perotti 8-11m, Schik 23, Zaniolo 59/Babacar 90), SPAL - Udinese 0:0, Torino - Empoli 3:0 (N'Koulou 44, De Silvestri 49, Falque 75)