Serie A: Lazio održao korak s vodećim dvojcem, Torino iznenadio Romu

Nedjelja, 05. siječnja 2020. 14:46 Napisao/la  SC
Ciro Immobile (Lazio)

Torino je iznenadio Romu na Olimpicu.

Poraz četvrtoplasirane Rome najviše odgovara Atalanti, koja se opet može uključiti u borbu za jedno mjesto koje vodi u ligu prvaka.

Lazio je nastavio tamo gdje je stao prošle godine.

Pobjedom protiv Brescije rimska momčad održala je korak s vodećim dvojcem Juventusom i Interom uz napomenu da Inzaghijeva momčad još mora odigrati zaostalu utakmici protiv Verone.

Utakmicu je u 91. minuti odlučio dvostruki strijelac Immobile, a presudan trenutak dogodio se pred kraj prvoga poluvremena.

Cistana je u pet minuta dobio dva žuta kartona, morao je u svlačionicu u 40. minuti.

Lazio je na kraju uspio iskoristiti prednost igrača više.

Utakmica 18. kola: Brescia - Lazio 1:2 (Balotelli 18/Immobile 42, 90+1), SPAL - Verona 0:2 (Pazzini 14, Stepinski 84), Genoa - Sassuolo 2:1 (Criscito 29, Pandev 86/Obiang 33), Roma - Torino 0:2 (Belotti 45+2, 86-11m)