Serie A: Lazio i Udinese remizirali u ludoj utakmici u Rimu, Marko Pjaca strijelac za Torino

Četvrtak, 02. prosinca 2021. 23:05 Napisao/la  SC
Slavlje nogometaša Torina

Lazio i Udinese odigrali su 4:4 u nevjerojatnoj utakmici 15. kola Serie A na Olimpicu.

Domaćini su na poluvremenu gubili 3:1, nakon toga su uspjeli preokrenuti rezultat i u 79. minuti golom Acerbija na asistenciju Tome Bašića povesti 4:3, da bi onda gosti u devetoj minuti sudačke nadoknade preko Arslana ipak išćupali bod u dobivenoj i izgubljenoj utakmici.

Toma Bašić igrao je za Lazio od 64. minute.

Torino i Empoli igrali su 2:2, Pobega i Pjaca doveli su domaćine već u 15. minuti do vodstva 2:0, u 32. minuti isključen je Singo, a onda su gosti došli do remija.

Marko Pjaca igrao je do 35. minute za momčad Ivana Jurića.

Rezultati 15. kola: Lazio – Udinese 4:4 (Immobile 34, Pedro 51, Milinković-Savić 56, Acerbi 79/Beto 17, 32, Molina 44, Arslan 90+9), Torino – Empoli 2:2 (Pobega 10, Pjaca 15/Romagnoli 34, LaMantia 72).

Poredak: Napoli 36, Milan 35, Inter 34, Atalanta 31, Roma 25, Fiorentina 24...