Serie A: Brozović asistirao za remi Intera, Kalinić iznudio penal i asistirao za pobjedu Milana

Nedjelja, 21. siječnja 2018. 20:10 Napisao/la  SC
Marcelo Brozović

Marcelo Brozović asistirao je Vecinu za pogodak u 86. minuti kojim se Inter spasio od poraza protiv Rome.

Brozović je ubacio slijeva, Vecino glavom pogodio za 1:1.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu dok je Brozović ušao u drugom dijelu utakmice.

Milan je s 2:1 pobijedio Cagliari u gostima, a pobjednički pogodak je namjestio Nikola Kalinić.

Milan je do pobjede stigao preokretom jer je Cagliari imao vodstvo od osme minute kada je pogodio Barella.

Dvostruki strijelac kod rossonera je bio Kessie, a prvi je zabio s bijele točke u 36. minuti nakon što je Nikola Kalinić srušen u kaznenom prostoru.

Samo šest minuta kasnije hrvatski je napadač asistirao suigraču za pobjedu.

U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali smo vidjeli dva isključenja. Milan je ostao bez Rodrigueza u 80. minuti, a Cagliari bez strijelca Barella u 88. Obojica su zaradila dva žuta kartona.

Utakmica 21. kola: Inter - Roma 1:1 (Vecino 86/El Shaarawy 31),   Cagliari - Milan 1:2 (Barella 8/ Kessie 36-11m, 42)

Poredak: Napoli 54, Juventus 50 (20), Lazio 43 (20), Inter 43, Roma 40 (20), Sampdoria 33 (20)....