Serie A: Atalanta izgledala kao Dinamo, Inter i Juventus pobijedili

Subota, 28. rujna 2019. 16:55 Napisao/la  SC
Alexis postigao pogodak i pocrvenio

Atalanta je u prvom poluvremenu protiv Sassuola izgledala kao Dinamo u prvom poluvremenu protiv Atalante.

To znači da Sassuolo bio potučen do nogu, primio je čak četiri pogotka.

Inter je u Đenovi nastavio seriju pobjeda.

Alexis Sanchez dobio je prednost pred Lukakuom, koji je igrao od 56. minute.

Čileanac je opravdao povjerenje i postigao prvi pogodak, ali je dobio i prvi crveni karton.

Alexis u 46. minuti dobio drugi žuti karton zbog simuliranja, Inter je s desetoricom drugo poluvrijeme odigrao neodlučeno.

Marcelo Brozović odigrao cijelu utakmicu.

Juventus pritišće Inter na svoj način, rutinska pobjeda protiv SPAL-a ostvarena je pogocima Pjanića i Ronalda.

Portugalac je postigao treći pogodak u sezoni, dojam je da se nije još ni zagrijao...

Mandžukić nije bio u zapisniku utakmice.

Utakmice 6. kola:  Sampdoria - Inter 1:3 (Jankto 55/Sensi 20, Alexis 22, Gagliardini 61),   Juventus - SPAL 2:0 (Pjanić 45, Ronaldo 78), Sassuolo - Atalanta 1:4 (Defrel 62/Gomez 6, 29, Gosens 13, Zapata 35)

Poredak: Inter,18, Juventus 16,...