Serie A: Mario Pašalić strijelac, Juventus pobijedio u 91. minuti

Subota, 06. studenog 2021. 20:14 Napisao/la  SC
Mario Pašalić

Mario Pašalić postigao je vodeći pogodak u pobjedi Atalante u Cagliariju, momčad iz Bergama ostala je na ljestvici u zoni Lige prvaka.

Juventus je jedva pogotkom Cuadrada u 91. minuti uspio pobijediti Fiorentinu, koja je od 75. minute igrala bez isključenog Milenkovića.

Prema viđenom, pobjeda je zaslužena, Juventus je bio puno bolji i konkretniji.

Torino je doživio šest poraz, Spezia je trećom pobjedom nastavila borbu za ostanak.

Marko Pjaca vratio se nakon ozljede, igrao je od 57. minute.

Josip Brekalo nije igrao zbog ozljede.

Martin Erlić igrao je za Speziju.

Utakmice 12. kola: Spezia - Torino 1:0 (Sala 58), Juventus - Fiorentina 1:0 (Cuadrado 90+1), Cagliari - Atalanta 1:2 (Joao Pedro 27/Pašalić 6, Zapata 43)