Serie A: Juventus pobijedio Sampdoriju golovima Dybale i Ronalda, Pjaca na klupi

Srijeda, 18. prosinca 2019. 20:52 Napisao/la  SC
Juventus pobijedio golovima Dybale i Ronalda

Nogometaši Juventusa slavili su u gostima kod Sampdorije.

Juventus je u vodstvo doašu u 19. minuti golom Dybale.

Izjednačio je Caprari u 35, a pobjedu bianconerima je u 45. minuti donio Cristiano Ronaldo.

Domaći su utakmicu završili s igračem manje, nakon što je strijelac Caprari u drugoj minuti sudačke nadoknade zaradio drugi žuti karton.

Pjaca je utakmicu pratio s klupe gostiju.

Utakmice 17. kola: Sampdoria - Juventus 1:2 (Caprari 35/ Dybala 19, Ronaldo 45), Brescia - Sassuolo 0:2 (Traore 25, Caputo 71)

Poredak: Juventus 42, Inter 39 (-1), Lazio 36 (-1), Roma 32 (-1), Cagliari 29 (-1)....