Serie A: Juventus pobijedio Milan pogotkom iz penala u 97. minuti, Pjaca odigrao zapaženo

Petak, 10. ožujka 2017. 22:49 Napisao/la  SC

Utakmica 28. kola: Juventus - Milan 2:1

U 95. minuti De Sciglio je igrao rukom u mrtvom kutu kaznenog udarca, sudac je pokazao na bijelu točku.

Dybala je pogotkom s bijee točke u 97. minuti donio Juventusu pobjedu (2:1), čak 31. zaredom na domaćem terenu.

Milana su sekunde dijelile od uspjeha, klasična talijanska priča kada je Juventus u pitanju...

Marko Pjaca igrao je do 89. minute, najbolja utakmica hrvatskog napada u dresu Juventusa bila bi potpuna da je Pjaca realizirao jednu od tri izgloedne prilike.

Mario Mandžukić se zagrijavao, ali nije igrao zbog ozljede.

Mario Pašalić igrao je vrlo korektno za Milan do 70. minute iako nekoliko puta nije baš korektno ušao u duele.

Općenito su igrači Milana igrali izuzetno agresivno, na trenutke grubo što je Sosu stajalo isključenja u 93. minuti.

Jedino se tako mogao zaustavit protok lopte Juventusa, koji je dominirao, stvorio više prilika i na kraju pobijedio u svom stilu.

Utakmica 28. kola: Juventus - Milan 2:1 (Benatia 30, Dybala 90+7-11m/Bacca 43)