TALIJANSKO PRVENSTVO

Mandžukić asistent, Brozović i Perišić igrali za Inter

Nedjelja, 22. siječnja 2017. 14:20 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola: Roma - Cagliari 1:0, Juventus - Lazio 2:0, Palermo - Inter 0:1

Inter je minimalnim rezultatom slavio u Palermu. Jedini pogodak djelo je Maria u 65. minuti.

U 79. minuti Inter je ostao sa igračem manje, nakon što je Ansaldi zaradio drugi žuti karton. U 96. minuti i Palermo je ostao sa igračem manje, Gazzi je dobio drugi žuti karton.

Vratar Posavec čuvao je mrežu Palerma, a s druge strane Brozović i Perišić zaigrali su od prve minute. Perišić je izašao u 77. minuti.

Bologna je pobijedila Torino 2:0, a pobjedu svoje momčadi Petković je pratio s klupe.

Empoli je s minimalnim rezultatom pobijedio Udinese. Balić je utakmicu pratio s klupe Udinesea, dok je Perica ušao u 55. minuti.

Trener Ivan Jurić i njegova Genoa podijelili su bodove sa Crotoneom. Jurićeva momčad je vodila 2:1 do 74. minute kada je stiglo izjednačenje.

Atalanta je pobijedila Sampdoriu 1:0. Budimir je u igru Sampdorije ušao u 83. minuti.

Nogometaši Juventusa svladali su Lazio u nedjeljnom derbiju 21. kola.

Juventus je poveo već u 5. minuti. Lichtsteiner je nabacio s desne strane, a Mandžukić glavom spustio loptu za natrčalog Dybalu, koji s desnog ruba kaznenog prostora lijepo pogađa za 1:0.

Na drugi pogodak nije se dugo čekalo. U 17. minuti Cuadrado je ubacio u kazneni prostor, a Higuain ju poslao u mrežu.

Lazio je mogao smanjiti u 25. minuti no Milinković-Savić je loptu poslao pored lijeve stative. U nastavku Dybala je imao dvije sjajne prilike u 53. i 61. minuti no obje su otišle za malo pored gola.

Mandžukić je igrao cijelu utakmicu, dok je Pjaca ušao umjesto Higuaina u 87. minuti. Vargić je utakmicu gledao s klupe Lazia.

JUVENTUS: Buffon, Lichtsteiner (74 Barzagli), Bonucci, Chiellini, Asamoah, Khedira, Pjanić, Cuadrado, Dybala (82 Rincon), Mandžukić, Higuain (87 Pjaca)

LAZIO: Marchetti, Gabarron, de Vrij, Wallace, Radu (60 Lukaku), Parolo, Biglia (60 Đorđević), Milinković - Savić, Anderson, Immobile, Lombardi (66 Murgia)

Utakmice 21. kola: Roma - Cagliari 1:0 (Džeko 55), Juventus - Lazio 2:0 (Dybala 5, Higuain 17), Bologna - Torino 2:0 (Džemaili 43, 83), Empoli - Udinese 1:0 (Mchedlidze 82), Genoa - Crotone 2:2 (Simeone 43, Ocampos 66/ Ceccherini 54, Ferrari 74), Palermo - Inter 0:1 (Mario 65), Pescara - Sassuolo 1:3 (Bahebeck 56/ Matri 1, 73, Pellegrini 65), Atalanta - Sampdoria 1:0 (Gomez 54-11m)